Цей матч обіцяв нам дуже цікаве протистояння і дуже приємно констатувати факт, що ці сподівання виправдались у повному обсязі. 13 забитих м’ячів, 2 дабл-пенальті та море емоцій подарували нам команди у цій зустрічі. ФК Сейм дуже гарно підготувався до цієї гри, адже команда вперше приїхала у складі у дві четвірки, а не п’ять-шість гравців, як звичайно. З перших хвилин було зрозуміло на що спроможні ці хлопці. Як наслідок: 3-0 вже к 11-й хвилині. Проте віддаємо знак поваги і для МСК Смайл, бо команда не дивлячись на рахунок продовжувала боротьбу до кінця кожного тайму, та іноді намагалась зробити камбек. Але іздисципліна трохи підвела: 10-метрові удари були зовсім необов’язковими. Підсумовуючи матч, робимо висновок, що ФК Сейм стає головним претендентом на золоті медалі в нашому турнірі, але МСК Смайл ще дадуть бій у фіналі чотирьох.