9 серпня 2023 року Громадській організації “Мовно-спортивний клуб “SMILEY” виповнилось 5 років. Незважаючи на різні організаційні проблеми,карантини,війну,конкурентів До Дня народження клубу відбулися традиційні заходи, які цього року були проведені в онлайн-форматі заради безпеки учасників та організаторів.

12 серпня 2023 року відбувся 5-й щорічний турнір з шахів. Перемогу в ньому неочікувано здобула Ліза Щербак, яка випередила багаторазового чемпіона клубу Віталія Гичкевича та нового учасника Остапа Єремейчука.
Остап досяг третбого місця,а Віталій-друге

19 серпня 2023 року відбулися шості щорічні змагання з німецької мови та тесту з української мови. Перше місце виборов новий учасник Матвій Ярчук, який випередив Марію Костиненко лише на один бал і Марія зайняла друге місце.А от за третє місце довелося поборотися Марку Чагаляну, Вікторії Ковальчук та Лутченку Назару. Впевнену перемогу в цій боротьбі здобув Марк Чагалян і має третє місце.

Завершенням святкування Дня народження клубу став 5-й щорічний турнір з шашок онлайн. На жаль, під час турніру виникло багато технічних проблем, тому переможцями стали одразу два учасники – Даниїл Стасюк та Лутченко Назар.

Варто відзначити, що найбільша кількість учасників була на змаганнях з мов. Це свідчить про те, що клуб активно розвиває мовну освіту та культуру.Мовно-спортивний клуб Смайл щиро дякує своїм учасникам за участь.Всі учасники отримаютьелектронні подяки,а переможці нагороди і дають інтерв’ю)ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРОВОДИТИ ЗАХОДИ!