CЬОГОДНІ У НАС ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ! НАМ 5 РОКІВ!

Клуб був заснований 9 серпня 2018 року і з того часу організував ряд олімпіад, змагань, чемпіонатів з німецької мови, турнірів з шахів та шашок для дітей 6-15 років.Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну,додали змагання з нашої рідної УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ!

Клуб прагне допомогти дітям розвивати свої мовні та спортивні навички, а також навчати їх цінностям командної роботи, співпраці та чесності. Клуб також пропонує можливість дітям з різних соціальних верств суспільства спілкуватися та знаходити нових друзів.

За 5 років свого існування клуб досяг значних успіхів. Учасники наших змагань неодноразово перемагали у наших олімпіадах,змаганнях,чемпіонатах,турнірах з німецької мови,шахів та шашок.Отримували за свої успіхи нагороди.

Клуб продовжує розвиватися і в майбутньому планує організовувати ще більше заходів для дітей. Клуб також планує розширити свою діяльність і запропонувати можливість дорослим людям вивчати німецьку мову та займатися спортом.

Громадська організація “Мовно-спортивний клуб “SMILEY ” є важливим членом української громади. Клуб допомагає дітям розвивати свої навички, навчає їх цінностям і дає можливість спілкуватися ,покращувати свої мовні та спортивні навички .Клуб є прикладом того, як можна об’єднати людей різних соціальних верств суспільства,бути чесним і справедливим  і зробити позитивний внесок у суспільство.Незважаючи на те,що деякі організації ставлять палки в колеса клубу,Громадська організація “Мовно-спортивний клуб “SMILEY” має приємні амбіції для дітей у розвитку вивчення мов та спорту. Дякуємо всім хто з нами був,хто є,і хто буде надалі.Дякуємо всім хто нам ставив палки в колеса,цим ви нас підганяєте розвиватися далі)Дякуємо ЗСУ за можливість проводити дітям заходи)Запрошуємо переглянути відеоколаж переможців наших змагань за 5 років https://youtu.be/VnKy_2m-g6kТакож запрошуємо на наші змагання-цього року онлайн:

Турнір з шахів для всіх бажаючих  від 6 років: 12 серпня 2023 р. о 16:00 https://lichess.org/swiss/qkDZsXf3

Змагання з української мови(тест)-німецької мови -6-15 років.Реєстрація до 15 серпня 2023 р. за покликанням: https://forms.gle/XNsN1i6NWde9MTqF7

Турнір з шашок для дітей від 6 до 15 років. Реєстрація до 24 серпня 2023 р.

Деталі у Whatsapp 0639643214