15 липня 2023 року відбувся вже традиційний п’ятий сімейний онлайн турнір з шахів “Смайл 2023”, який зібрав небагато, але відданих шахових любителів. Незважаючи на скромну кількість учасників, турнір пройшов з особливим запалом та ентузіазмом, приносячи радість всім його учасникам.

У цьому захоплюючому турнірі брали участь лише три сім’ї, але це не зімнило змагального духу. Кожна з них зіграла надзвичайно красиво та вирішувано, показуючи, що справжній дух командної гри може зробити звичайний шаховий поєдинок захопливим та непередбачуваним.

На третьому місці турніру заслужено опинилася сім’я Кузнєцових. Їхні зусилля та вміння гідно представили їх сім’ю та зробили гру ще цікавішою.

На другому місці з перемогою закінчила сім’я Лутченко, яка продемонструвала неймовірну тактику та здатність бачити вдалі ходи, які привели їх до успіху.

Проте найбільш вражаючими виступи у турнірі продемонструвалат уже не вперше сім’я Комарів, яка заслужено здобула абсолютну перемогу. Їхні великі стратегічні ходи та здатність читати своїх опонентів створили безперечні підстави для заслуженого визнання.

Громадська  організація “Мовно-спортивний клуб “Смайл”  дякує всім, хто долучився до заходу, зазначаючи, що сімейний турнір з шахів – це не тільки можливість випробувати свої знання та вміння, але й прекрасний спосіб провести час разом із близькими.

Особлива атмосфера дружньої конкуренції і радості від перемоги переплітались на протязі всього турніру, створюючи незабутні емоції та спогади для всіх учасників та глядачів.

На завершення заходу всі учасники були нагороджені відповідними призами та дипломами, які надихнули їх на нові звершення та змагання. Такі події сприяють зміцненню родин та розвитку шахової культури в суспільстві.

Сімейний онлайн турнір з шахів “Смайл 2023” ще раз підтвердив, що справжнє задоволення можна знайти в простих розвагах, особливо коли їх поділяєш із близькими. Цікаві змагання, радісний настрій та бажання перемогти зробили цей турнір незабутнім та запальним для всіх його учасників. Нехай шахові досягнення сімей “Кузнєцових”, “Лутченко” та “Комарів” будуть джерелом інспірації для інших сімей та любителів цієї благородної гри.