27 серпня 2022 р. відблися чергові змагання з німецької мови для дітей “SMILEY 2022.Sommer”.Цього року онлайн.Але тим не менше ,кількість учасників була вища у 4 рази ніж офлайн,хоча завдання були важчі ніж попередні роки.Дуже приємно,що були як наші постійні учасники,так і учасники наших змагань з Дня Європи і ромовних клубів.Також раді були бачити і нових учасників.

Цього року змаганням був ВЕБ-КВЕСТ.Потрібно було за 65 хвилин знайти підказки(підказки мали запитання і варіанти відповіді.Варіант відповіді на думку учасника був якоюсь буквою в якомусь слові.Потрібно було з цих букв скласти речення.Всі діти активно і з азартом почали шукати підказки,але ще потрібно було знати вихід і вписати правильно відповідь (відповідь на квест дивись на нашому ютубканалі https://www.youtube.com/channel/UCf4rcYoCjCnRZSZn5TCUsiw.

І хоча змагання мало завершитися коли пройдуть три перших учасниках,рішенням оргкомітету було вирішено перед початком навчального року зробити маленький подарунок.Тому в призові місця увійшли учасники,які справилися із завданнями не більше чим за 19 хвилин і 59 секуд.

Таким чином буквально “заскочили” на третє місце Кузуб Ліза(19 хв.18 сек) та Василенко Софія.( 19 хв.16 сек)

Друге місце отримують Микитюк Єлизавета(14 хв.41 сек) та Поліщук Марія(14 хв.17 сек)

І перше місце у нас отримує Анна Василишин,яка справилася за 5 хвилин15 секунд.

Вітаємо Анну з перемогою,молодчина!Дівчат з ІІІ та ІІ місцями,молодці!

І знову у нас ПЕРЕМАГАЮТЬ ПОСПІЛЬ ДІВЧАТА(кажуть гарний знак,пришвидшують ПЕРЕМОГУ НАШОЇ РІДНОЇ УКРАЇНИ!

Всім учасникам дякуємо за участь,ви теж гарно попрацювали  і теж молодці.

Всі учасники отримають електронні подяки та розклади уроків,які можна роздрукувати самостійно)

ІІІ місце-Диплом та зошит-словник.

ІІ місце-Диплом та сертифікат на 100 грн. Watsons

І місце-Диплом,кубок та сертифікат Watsons на 250 грн.

Також Громадська організація “Мовно-спортивний клуб “Смайл” щиро дякує Валерії Сергіївні Лещенко та Катерині Петрівні Тімошик за фінансовий вклад у нагороди змагань:)

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!ALLES WIRD DIE UKRAINE!