Громадській організації “Мовно-спортивний клуб “SMILEY”  9 серпня 2021 р. виповнилось 3 роки.Вже стало традицією до Дня народження проводити для дітей 7-14 років турніри з шахів/шашок,футбол/пенальті та змагання з німецької мови.Всі заходи відбуваються в останні три суботи серпня  для того,щоб учасники мали більше шансів взяти участь у заходах нашого клубу.Серпень цього року не став виключенням і святкування Дня народження Мовно-спортивного клубу “Smiley” розпочалось з турніру по шашкам “SMILEY 2021” для дітей 7-14 років(різні розряди).З 12 зареєстрованих учасників в турнірі прийняли участь 9.Боротьба як завжди у всіх змаганнях була запеклою і тривалою,адже учасникаи з різними розрядами і різної вікової категорії,тому й були неочікувані результати,наприклад учасник з нижчим розрядом обіграв учасника з вищим.Турнір проходив за круговою системою(кожен з кожним) з регламентом часу 3хв. на одного учасника.І в запеклій боротьбі призерами стали:

ІІІ місце-Баранов Ігор(диплом+медаль)

ІІ місце(за додатковими параметрами к-ть перемог)-Портянко Тетяна(диплом,медаль+квиток на мультфільм)

і вирвав перемогу Єфімов Ярослав(диплом,медаль,кубок). Вітаємо переможців і бажаємо подальших перемог:)

Всі учасники отримали грамоти та наклейки:)

Дякуємо всім учасникам та їхнім батькам та представникам за участь в шашковому турнірі “SMILEY 2021”