Карантин карантином,але наші учасники просто так не здаються і беруть участь онлайн у заходах Мовно-спортивного клубу “Смайл”.Розпочався 2021 рік у Мовно-спортивному клубі “Смайл” з онлайн-чемпіонату з німецької мови,який відбувся 16 січня 2021 р. з 08:00 до 20:00,де учасники показали,що для них карантин не завада для навчання та всебічного розвитку).Кожен учасник отримав електронний сертифікат,а перші два переможця запрошені на фінал Чемпіонату,який відбудеться 25 грудня 2021 р.  ZOOM.

23 січня 2021 р.нарешті відбувся фінал Інтернет-олімпіади з німецької мови для 8 класу.У зв’язку з минулорічним карантином до цьогорічних фіналістів автоматично приєднались переможці минулого року.Так як нам знову “пощастило” з карантином,то захід відбувався онлайн на платформі ZOOM з використанням вікторини “Deutschland und die Ukraine”.Боротьба була напруженою,але учасники показали приблизно однаковий результат з різницею один від одного в 1-2 бали.

Завершився січень 2021 року у Мовно-спортивному клубі “SMILEY” Шаховим турніром для дітей 7-10 років “SMILEY.ЗИМА 2021”,який відбувся 30 січня 2021 року.Тут боротьба була найтривалішою і найзапеклішою.Учасники намагались в кожному турі вибороти перемогу і отримати собі бал.І навіть незважаючи на час і на збій на онлайн-платформі lichess.org. ,всі учасники продовжили участь в турнірі,таким чином не давши розслабитись суперникам:)Тим не менше переможцем

шахового турніру став новий учасник-Михайло Лучинський

інтернет-олімпади з німецької мови 8 клас-Павло Жукевич

І туру онлайн-чемпіонату з німецької мови-7 клас-Лещук Олександр та Нестеренко Каміла.

Щиро дякуємо всім учасникам за участь в наших заходах та бажаємо вам побільше перемог у вашому житті та чекаємо вас в наших подальших заходах:) Коден учасник отрмав нагороду:)